TEL: +421 915 290 551 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Prečo náš dom

Montované domy RIASTAV, stavby súčasnosti a budúcnosti

 

Panely montovaných domov RIASTAV, sú vyrábané výhradne z certifikovaného lepeného dreva KVH. Krov a priehradové nosníky z dreva zo slovenských lesov s trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Keďže je stavba drevodomu veľmi citlivá na vonkajšie vplyvy, sú naše stavebné panely vyrábané vo výrobnej hale pri striktnom dodržiavaní výrobného procesu dozorovaného nemeckým ústavom Kiwa MPA Bautest GmbH, Niederlassung Dresden. Vo svojich radoch zamestnávame ľudí, ktorí tieto domy stavali v Rakúsku, Nemecku a Škandinávii, odkiaľ si priniesli množstvo skúsenosti.

montovany-dom-riastav 20Spojenie precíznej technológie a šikovných pracovníkov robí naše stavby jednotkou na stavebnom trhu. Naše domy staviame výhradne zo sušeného dreva, ktorého zabezpečenie je finančne náročnejšie, avšak následne vieme dať zákazníkovi záruku, že drevená konštrukcia nebude pracovať a tým spôsobovať problémy. Naše nízkoenergetické montované domy spĺňajú všetky kritériá súčasnosti, aby sme uspokojili aj najnáročnejšieho klienta. Toto sú najdôležitejšie faktory, vďaka ktorým je výstavba montovaných drevodomov najviac využívanou technológiou v Rakúsku, Nemecku, USA a Škandinávii.
 

fineÚspora času

Dnešný zaneprázdnený človek nemá čas riešiť svoje bývanie niekoľko rokov. Doba, za akú nájde vhodný byt, ktorý ako-tak vyhovuje jeho predstavám, je približne 3 mesiace, niekedy viac. Za takýto čas Vám MY dokážeme postaviť DOM presne podľa Vašich predstáv, do ktorého sa môžete rovno nasťahovať!

 

fineÚspora energie

Doba, kedy človek musel večer poriadne naložiť do pece a vyhriať múry, aby sa ráno necítil ako v chladničke, je už dávno preč. Tak načo vykurovať steny domu, keď stačí temperovať vnútorný priestor nastavením teploty na termostate!

 

fineÚspora peňazí

Hodnoty spotrebovanej energie, potrebnej na prevádzku montovaného domu, ho radia medzi nízkoenergetické stavby, čo Vám zaručuje nízke mesačné náklady po celú dobu bývania!!

 

fineÚspora zdravia

ž naši predkovia objavili pevnosť a stabilitu, ktorú im poskytla príroda vo forme dreva, tak prečo sa ňou neobklopiť a nevyužiť zdraviu nezávadné materiály, ktoré vytvoria dokonalé prostredie pre život, bez vlhkosti a plesní!

 

Naše stavby realizujeme na území celej Slovenskej a Českej republiky.

 

preco-montovany-dom

Máte otázky? Kontaktujte nás:

+421 915 290 551

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

nizkoenergeticke-domy-riastav002.jpg nizkoenergeticke-domy-riastav005.jpg proces-vystavby_09b.jpg riastav-stavba-domov.jpg

RIASTAV, spol. s r.o. l Krásno nad Kysucou 1682 l Krásno nad Kysucou 023 02 l IČO: 36 379 905 l DIČ: 2020134578