TEL: +421 915 290 551 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Nízkoenergetické domy

Montované domy sú jednou z dominantných oblastí, kde spoločnosť Riastav s.r.o. rozvíja svoje aktivity. Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti pracovníkov firmy v tejto oblasti doma i v zahraničí sa spoločnosť rozhodla využiť tieto skúsenosti a vybudovať moderný závod na výrobu montovaných rodinných domov.
montovany-dom 1

Prednosťou montovaného systému je plynulosť a suchá výstavba, čo umožňuje stavať nezávisle od ročného obdobia a od počasia. Tým sa výrazne skracuje doba výstavby, uľahčuje sa časové naplánovanie a urýchľuje sa možnosť nasťahovania sa. Veľkou výhodou je dispozičná variabilita, rýchla montáž a časovo neobmedzená postupnosť prác.

detail-domuMontované stavby z dreva sú charakteristické svojou presnosťou, zvýraznením detailov a pre ľudí s pochopením pre stavebný prvok DREVO aj nádherným vzhľadom, ktorý zapadne do každej zástavby či už v prírode alebo v hustejšie osídlených oblastiach.

 

 Použité prvky sú vyrábané na báze prírodných materiálov a nijako neohrozujú ani nepoškodzujú životné prostredie.

 

Fázy výstavby majú veľa stupňov, čo umožňuje začať stavať aj s menším finančným obnosom a dávajú možnosť meniť rozhodnutia aj pri finálnom dokončení jednotlivých pozícií. V drevenej montovanej stavbe je nesmierne jednoduché zmeniť dispozíciu, povrchovú úpravu alebo zrekonštruovať nejakú časť bez väčšieho zásahu do ostatných konštrukcií a prvkov v dome, ale hlavne bez obmedzenia bývania a fungovania domu.

 

Fázy výstavby:

proces-vystavby_01.jpg proces-vystavby_02.jpg proces-vystavby_03.jpg proces-vystavby_04.jpg proces-vystavby_05.jpg proces-vystavby_06.jpg proces-vystavby_07.jpg proces-vystavby_09.jpg proces-vystavby_09b.jpg


Skúsenosti ukazujú, že bývanie v dome z drevenej rámovej konštrukcie kladne vplýva na psychiku a pocitový stav človeka, ktorý v ňom býva.

 

 

Máte otázky? Kontaktujte nás:

+421 915 290 551

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

nizkoenergeticke-domy-riastav002.jpg nizkoenergeticke-domy-riastav005.jpg proces-vystavby_09b.jpg riastav-stavba-domov.jpg

RIASTAV, spol. s r.o. l Krásno nad Kysucou 1682 l Krásno nad Kysucou 023 02 l IČO: 36 379 905 l DIČ: 2020134578