TEL: +421 915 290 551 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Montované domy

montovany-dom-stavba 10

Montované domy sú v súčasnosti najobľúbenejším typom drevostavieb. Hlavnou výhodou montovaného domu je samotná realizácia, ktorá je jednoduchšia oproti murovanému a hlavne kratšia. Hospodárnosť systému dreveného montovaného domu je pozorovateľná vo viacerých aspektoch, predovšetkým však v dobe výstavby, sezónnej nezávislosti a vo svojich izolačných vlastnostiach.

panel-montovanych-domovVeľkou výhodou je dispozičná variabilita, rýchla montáž a časovo neobmedzená postupnosť prác. K stavbe drevodomu využívame stavebné panely, ktoré sú počas celej ich výroby dozorované nemeckým ústavom Kiwa MPA Bautest GmbH, Niederlassung Dresden. Z dreva, ktoré pochádza zo slovenských lesov vyrábame krov a priehradové nosníky.

 

Domy sú stavané výhradne zo sušeného dreva a tým zaručujeme zákazníkovi, že drevená konštrukcia nebude robiť problémy.

 

Najväčšou prednosťou tohto systému sú izolačné vlastnosti, neporovnateľné s klasickým tehlovým murivom a to už pri malých hrúbkach konštrukcií. Tým sa niekoľkonásobne znižujú náklady na vykurovanie v chladnom a mrazivom období, prípadne na klimatizovanie v teplých a horúcich mesiacoch. Drevená rámová konštrukcia a tepelná izolácia do nej vložená poskytuje oveľa väčšiu bezpečnosť pri nepredvídateľných prírodných pohromách, hlavne pri zemetrasení, náhlych zmenách teploty, povodniach a podobne. 

 

Proces výstavby:

proces-vystavby_01.jpg proces-vystavby_02.jpg proces-vystavby_03.jpg proces-vystavby_04.jpg proces-vystavby_05.jpg proces-vystavby_06.jpg proces-vystavby_07.jpg proces-vystavby_09.jpg proces-vystavby_09b.jpg
           

 

Máte otázky? Kontaktujte nás:

+421 915 290 551

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

RIASTAV, spol. s r.o. l Krásno nad Kysucou 1682 l Krásno nad Kysucou 023 02 l IČO: 36 379 905 l DIČ: 2020134578